Вакансии

Koordinátor . Tesco. Beckov - práca v okolí Nového Mesta nad Váhom

Verze pro tiskPDF verze

Posledná zmena:

Št, 02/16/2017 - 10:01

Popis pracovnej ponuky:

Hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Koordinátor, jedná sa o riadenie práce Pickerov - skladníkov pre distribučný sklad spoločnosti Tesco s miestom výkonu práce v Beckove. Znalosť ruského alebo ukrajinského jazyka. Práca na HPP s platovym ohodnotením až 4 € / hod. + Bonusy až 20%. Cudzincom, ktorí hľadajú prácu na Slovensku , pomôžeme vybaviť potrebná pracovné víza a pracovné povolenia. Nástup na pozíciu Koordinátor je možný podľa dohody.

Popis práce:

  • koordinácia práce cca 20 Picker - skladníkov v sklade
  • práce s počítačom, skenerom
  • riešenie operatívnych úloh
  • kontrola kvality zakázky
  • zaškolení nových pracovníkov (znalosť bežné práce Picker - skladníkov)
  • zabezpečenie dopravy ľudí do práce

Požadujeme:

  • znalosť práce sa skenerom
  • skusenosti práce Koordinátorom v logistickom centre / skladu - výhodou
  • komunikačne a organizačné schopnosti
  • komunikativní znalosť ruského alebo ukrajinského jazyka - výhodou
  • časová flexibilita
  • ochota práce na smeny

Ponúkame:

  • zázemie medzinárodnej spoločnosti
  • dlhodobej práce na Slovensku -  Beckov
  • pre cudzincov, ktorí hľadajú prácu na Slovensku zabezpečíme kompletnú podporu pre získanie pracovného víza a pracovného povolenia
  • zabezpečujeme ubytovanie na náklady spoločnosti
  • poskytujeme potvrdenie o zaisteni ubytovania, ktoré je potrebné na vybavenie prechodného pobytu pre cudzincov, ktorí hľadajú prácu na Slovensku a EU
  • služobní mikrobus
  • telefón

Mzda, finančné podmienky:

  • dobré platové ohodnotenie 4 € + bonusy až 20% pri plnení plánu
  • pracovný úväzok na HPP (hlavný pracovný pomer)

Pracovná doba:

  • 3 smenna prevádzka

Mapa miesta výkonu práce:

Mapa miesta ubytovania:

HR менеджер:

Тел.: +420 720 026 152

Email: info@workintense.sk