Вакансии

Pracovník lakovne. Compass - výroba bazéna. Senec Slovensko. dlhodobé zamestnanie

Verze pro tiskPDF verze

Posledná zmena:

Po, 09/20/2021 - 17:28

Popis pracovnej ponuky:

Prijmeme pracovníka lakovne. Priemerná mzda od 900 eur. Zabezpečujeme ubytovanie. Pomoc s vybavením pracovného víza a povolenia. Stála práca v priemyselnej výrobe

Popis práce:

• laminovanie vinylesterových a polyesterových vrstiev pomocou valčeka
• zodpovednosť za správne zahladzovanie jednotlivých vrstiev
• príprava materiálu na jednotlivé procesy
• posúdenie stavu povrchu, stanovenie pracovného postupu
• ošetrovanie, čistenie a údržba príslušného vybavenia a pracovných nástrojov
• kontrola vlastnej vykonanej práce
• manuálnej práce podľa pokynov nadriadeného

Požadujeme:

• vyučenie v odbore pracovníka lakovne výhodou
• prax v lakovacím boxu alebo na obdobnej pozícii vítaná
• skúsenosti na lakovacím automate veľmi vítané
• dobrý fyzický stav a dobrý zrak
• spoľahlivosť, zodpovednosť
• schopnosť rýchlo sa učiť
• časovú flexibilitu
• ochota pracovať na výmenný prevádzku

Ponúkame:

• dlhodobá práca na Slovensku
• cudzincom zaistíme legálnej prácu na území Slovenskej republiky formou získania pracovného povolenia a pracovného víza
• stabilná práca sa spoločnosti Compass - európsky líder vo výrobe bazénov
• zázemie modernej dynamicky rastúcej spoločnosti s medzinárodným kreditom
• možnosť pracovného a osobnostného rastu, atraktívne mzdové ohodnotenie
• moderné pracovné prostredie a priateľský kolektív
• miesto výkonu práce - Senec, Slovensko
• práce na DPP (dohoda o vykonaní práce), po zapracovaní možnosť uzatvorenia pracovného pomeru na plný úväzok - HPP (hlavný pracovný pomer - za zamestnancov hradíme zdravotne, dôchodkové a nemocenské poistenie)
• poskytujeme potvrdenie o zaistenie ubytovania, ktorý je potrebné k vybaveniu prechodného pobytu pre cudzincov, ktorí už majú trvalý pobyt alebo občianstvo EÚ
• nástup na pozíciu pracovníka lakovne možný ihneď alebo po dohode

Mzda, finančné podmienky:

• vyššia mzda pracovníka lakovne záleží na prax a kvalifikáciu
• nástupné mzda 5,00 euro / hod. + Bonusy podľa kvalifikácia
• mzda po zapracovaní od 6,00 / hod. + Bonusy podľa kvalifikácia
• zárobok od 900 eur
• možnosť práce nadčas
• zabezpečujeme ubytovanie vedľa miesta výkonu práce
• zabezpečujeme pracovné odevy a ochranné pomôcky

Pracovná doba:

• dvojsmennú prevádzka PO-SO (denné / nočné smeny)
• od 6:00 do 14:30 hod., Od 15:00 do 23:00 hod.
• možnosť práce cez víkendy

Mapa miesta výkonu práce:

Mapa miesta ubytovania:

HR менеджер:

Тел.: +420 720 026 152

Email: info@workintense.sk