Вакансии

Skladník - Picker. BILLA. Senec - práca v okolí Bratislavy

Verze pro tiskPDF verze
Робота в Словаччині. Торгівельна сіть BILLA

Posledná zmena:

Po, 09/20/2021 - 17:24

Popis pracovnej ponuky:

Prijmeme skladníka - picker. Priemerná mzda od 800 Eur. Podpora pracovného víza a povolenia. Ubytovanie a doprava sú bezplatné.

Popis práce:

• práca z čítačkou, pickovanie
• manipulačná práca, triedenie tovaru
• výkon práce v chladnom prostredí skladu od 2°C až do 12°C
• vizuálna kontrola zboží

Požadujeme:

• čistý register trestov
• prax v sklade na pozícii skladník/picker výhodou
• skúsenosť práce s elektrickým vozíkom
• dobrý fyzický stav, dobrý zrak, spoľahlivosť a manuálna zručnosť
• znalosť práce zo skenerom výhodou
• platný potravinársky preukaz (je možné vystaviť pri vstupnej lekárskej prehliadke)
• ochota pracovať v chladnej prevádzke

Ponúkame:

• dlhodobá práca na Slovensku
• cudzincom zaistíme legálny výkon práce na území Slovenskej republiky formou získania zamestnaneckej karty, alebo pracovného povolenia a pracovného víza
• stabilná práca v spoločnosti BILLA
• zázemie moderný dynamický rastúcej spoločnosti s medzinárodným kreditom
• možnosť profesijného a osobnostného rastu, atraktívne mzdové ohodnotenie
• moderné pracovné prostredie a priateľský kolektív
• miesto výkonu práce Senec (cca 25 km od Bratislavy)
• práca na DVP (dohoda o vykonaní práce), po zapracovaní možnosť DPČ (dohoda o pracovnej činnosti) alebo uzatvorenie pracovného pomeru na plný úväzok HPP (hlavný pracovný pomer - odvádzame sociálne, zdravotné na dôchodkové poistenie)
• poskytujeme potvrdenie o zaistenie ubytovania, ktorý je potrebné k vybaveniu prechodného pobytu pre cudzincov, ktorí majú trvalý pobyt alebo občianstva EU
• nástup na pozíciu skladník - picker možný ihneď alebo po dohode

Mzda, finančné podmienky:

• nástupná mzda skladníka - pickera 0,027 Eur/kartón
• možnosť zárobku od 800 Eur
• možnosť práce nadčas
• zabezpečujeme ubytovanie zdarma, prípadne je možný príspevok na ubytovanie
• doprava z ubytovne do práce zadarmo – cesta trvá cca 20 min
• zálohy po odpracovaní - 7 dní
• za pracovníka na hlavný pracovný pomer - odvádzame sociálne, zdravotné na dôchodkové poistenie

Pracovná doba:

• pracovná doba, PO-PA 12:00 – 22:00 , 14:00 – 24:00
• možnosť práce nadčas a práce o víkendoch

Mapa miesta výkonu práce:

Mapa miesta ubytovania:

HR менеджер:

Тел.: +420 720 026 152

Email: info@workintense.sk